Het team van OBS Klavertje Vier bestaat uit 19 enthousiaste personen die uw kind willen laten groeien. De 13 groepsleerkrachten worden ondersteund door een directeur, Intern Begeleider, onderwijsassistent, conciërge en rugzakbegeleider.

Naam Functie  Werkdagen  E-mailadres 
Ursula Klaren Leerkracht 1-2 Di – wo ursula.klaren@oo-h.nl
Lieke de Gunst Leerkracht 1-2 en Piramidegroep 3-4 Ma- wo- do- vr lieke.degunst@oo-h.nl
Mirjam van der Pol Leerkracht Piramidegroep 3-4 Ma- di – do- vr mirjam.vanderpol@oo-h.nl
Jenny van de Brug Leerkracht Piramidegroep 5-6 Ma – vr jenny.vandebrug@oo-h.nl
Marie-José Stroomer Leerkracht groep 3-4 mariejose.stroomer@oo-h.nl
Annemieke Schramade Leerkracht groep 3-4 Di-do-vr Annemieke.schramade@oo-h.nl
Ruchama Brunsveld Leerkracht groep 3-4 Ma – do Ruchama.brunsveld@oo-h.nl
Esther van Bruggen Leerkracht 5-6 Ma – wo – vr esther.vanbruggen@oo-h.nl
Attie Kosterman Leerkracht 5-6, 7-8 Di – wo – do – vr attie.kosterman@oo-h.nl
Harriëtte Pijpers Leerkracht Piramidegroep 6-7 Ma – wo harriette.pijpers@oo-h.nl
Maike den Besten Leerkracht Piramidegroep 6-7 Do- vr Maike.denbesten@oo-h.nl
Erik Pasman Leerkracht groep 7-8 Ma, di, do, vr erik.pasman@oo-h.nl
Maud Sips Leerkracht Piramidegroep 8 Ma – vr maud.sips@oo-h.nl
Annemieke Meefout Vakleerkracht bewegingsonderwijs Di, do, vr annemieke.meefout@oo-h.nl
Harriëtte Pijpers Locatiecoordinator Ma – do harriette.pijpers@oo-h.nl
Nicky Mertens Directeur Ma-di-wo directie.klavertjevier@oo-h.nl
Ingrid van Leeuwen IB-er Ma –di-wo ingrid.vanleeuwen@oo-h.nl
Maria ten Den Coördinator Piramideonderwijs Di – wo maria.tenden@oo-h.nl
Kazal Saleh Onderwijsassistent Ma, di, do, vr kazal.saleh@oo-h.nl
Tilly Oskam Rugzakbegeleider Ma, wo tilly.oskam@oo-h.nl