Het team van OBS Klavertje Vier bestaat uit 16 enthousiaste personen die het beste uit uw kind willen halen. De 10 groepsleerkrachten worden ondersteund door een directeur, Intern Begeleider, onderwijsassistent, conciërge en rugzakbegeleider.

team

Naam Functie  Werkdagen  E-mailadres 
Ursula Klaren Leerkracht 1-2 Di – wo ursula.klaren@oo-h.nl
Lieke de Gunst Leerkracht 1-2 en Piramidegroep 3-4 Ma, wo – vr lieke.degunst@oo-h.nl
Mirjam van der Pol Leerkracht Piramidegroep 3-4 Ma, di, do, vr mirjam.vanderpol@oo-h.nl
Jenny van de Brug Leerkracht Piramidegroep 5-6 Ma – vr jenny.vandebrug@oo-h.nl
Marie-José Stroomer Leerkracht groep 3-4 Ma – do mariejose.stroomer@oo-h.nl
Esther van Bruggen Leerkracht 5-6 Ma – wo – vr esther.vanbruggen@oo-h.nl
Attie Kosterman Leerkracht 5-6, 7-8 en Piramidegroep 6-7 Di – wo – do – vr attie.kosterman@oo-h.nl
Harriëtte Pijpers Leerkracht Piramidegroep 6-7 Ma – do harriette.pijpers@oo-h.nl
Erik Pasman Leerkracht groep 7-8 Ma, di, do, vr erik.pasman@oo-h.nl
Maud Sips Leerkracht Piramidegroep 8 Ma – vr maud.sips@oo-h.nl
Annemieke Meefout Vakleerkracht bewegingsonderwijs Di, do, vr annemieke.meefout@oo-h.nl
Arjen Nanninga Directeur  en leerkracht groep 3-4 Di – vr directie.klavertjevier@oo-h.nl
Ingrid van Leeuwen IB-er Ma – di ingrid.vanleeuwen@oo-h.nl
Maria ten Den Coördinator Piramideonderwijs Di – wo maria.tenden@oo-h.nl
Kazal Saleh Onderwijsassistent Ma, di, do, vr kazal.saleh@oo-h.nl
Tilly Oskam Rugzakbegeleider Ma, wo tilly.oskam@oo-h.nl